„Fasty” Rynek Hurtowy Rolno-Spożywczy Spółka z o.o.

ul. Szosa Knyszyńska 17
15-694 Białystok – Fasty

tel. centr. +48 (85) 664 10 00
fax +48 (85) 664 10 02

Sekretariat: biuro@rynek-fasty.pl
Prezes: prezes@rynek-fasty.pl
Księgowość: ksiegowosc@rynek-fasty.pl

NIP 966-13-24-891

„Fasty” Rynek Hurtowy Rolno-Spożywczy Spółka z o.o. został założony w 1998 roku przez 126 udziałowców. Na jego wyjątkowo dużej ( obejmującej obszar aż 53 000m2 ) powierzchni, zostało wybudowanych 131 nowoczesnych i przestronnych pawilonów targowych. Wszystkie one w pełni spełniają wymagania stawiane przez Unię Europejską. W halach tych stworzone zostały komfortowe warunki umożliwiające ekspozycję i sprzedaż płodów rolnych. Dostawcy preferujący handel towarami bezpośrednio z samochodów mają także możliwość skorzystania z takiej formy sprzedaży. Przestronność, dostępność i wygoda w korzystaniu nie są jedynymi zaletami placówki. Niekwestionowanym walorem naszego Rynku jest możliwość dokonania zakupów pełnego asortymentu towarów rolno-spożywczych niemal z całego świata w jednym miejscu. Skraca to w dużym stopniu czas i usprawnia codzienną pracę naszych klientów.

„Fasty” Rynek Hurtowy Rolno-Spożywczy przygotowany jest na jednorazową obsługę dużej ilości klientów. Wokół pawilonów przygotowano wiele dogodnych miejsc parkingowych, rozwiązujących problem parkowania w godzinach nasilonego ruchu.

Rynek położony jest w centrum Podlasia, które słynie ze zdrowej, smacznej żywności. Nasze produkty pochodzą z regionu czystego ekologicznie – „ Zielonych Płuc Polski”, nic więc dziwnego że stały się atrakcyjnym towarem dla wielu konsumentów. „Fasty” są ważnym miejscem hurtowego zaopatrzenia w owoce, warzywa i inne artykuły rolno-spożywcze nie tylko dla miasta Białegostoku, ale też dla całego Podlasia. Przygraniczne położenie sprawia, że Rynek jest odwiedzany przez klientów z Litwy, Białorusi, Ukrainy oraz innych państw. Klienci nasi są bardzo wymagający, dlatego też staramy się cały czas ulepszać nasze produkty. W celu dalszego rozwoju współpracujemy z władzami miasta i gminy, Izbą Przemysłowo-Handlową oraz innymi rynkami hurtowymi. Dzięki naszym staraniom i dobranym partnerom, produkty, które skupujemy i sprzedajemy są coraz lepsze.

Myślimy również o przyszłości. Chcielibyśmy stworzyć centrum logistyczne, które pozwoli na sprawne zaopatrzenie odbiorców krajowych i zagranicznych. Położenie naszego regionu w pasie granicy Unii Europejskiej stwarza nadzieję, że dziś zainwestowane środki finansowe zostaną ulokowane z korzyścią dla nas wszystkich. Wykorzystanie tych szans dzisiaj decydować może i będzie o naszych możliwościach na przyszłość.